Ładowanie Wydarzenia
  • To event minęło.

Zostań menadżerem grupy wycieczkowej mając:

- 20 osób, otrzymasz dla siebie bezpłatny przejazd! - 30 osób, otrzymasz dla siebie bezpłatny przejazd i bilet wstępu! Czym więcej osób tym większy rabat 🙂 Przyjdź i zapytaj o swój rabat! Tropical Islands - niesamowite miejsce, gdzie w środku srogiej zimy, możesz oddać się egzotycznym kąpielom i troszkę polansować się na plaży. ajj ! To także idealne miejsce na odpoczynek i relaks. Na powierzchni 10.000 metrów kwadratowych miłośnicy sauny i wellnessu mogą rozkoszować się jedynym w swoim rodzaju kompleksem saun, malowniczo położonym pośród tropikalnej roślinności. Zapomnisz na chwilę o codziennych problemach i pozwolisz swojej duszy wznieść się ponad ciało. Rozejrzyj się po jego rozległym areale, zwróć uwagę na wzniesioną z wielkim rozmachem świątynię i zespół łaźni parowych. Kompleks saun inspirowany jest oryginalnymi budowlami i formacjami naturalnymi, jak na przykład świątynię Elefanty w Indiach czy gejzerami w parku narodowym Waiotapu w Nowej Zelandii. Tropical Islands 005 Tropical Islands 020 Tropical Islands 023 Tropical Islands 037 Tropical Islands 038 Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii! 🙂

Dodatkowe atrakcje dla dzieci/młodzieży i nie tylko:

KLUB ZABAW TROPINO:

Tory kartingowe, obiekt do wspinaczki, rowery wodne, a nawet trampolina! Można ścigać się samochodzikami, wspinać, zostać kapitanem na pełnym morzu albo po prostu do woli sobie poskakać.

AFRICAN JUNGLE LIFT:

Gotowi na dreszczyk emocji? Aby odnaleźć African Jungle Lift, trzeba przejść po egzotycznej ścieżce przez dżunglę, a następnie pokonać wiszący most i tunel. Zajmij miejsca na ławce przypominającej pień drzewa. Następnie ławka-pień podjeżdża w górę

ZJEŻDŻALNIE WIERZOWE:

Zjeżdżalnia wodna o wysokości prawie 30 metrów - to frajda dla całej rodziny! Czekają nas Was cztery różne ślizgawki posiadające certyfikat niemieckiego TÜV. Od łagodnej ślizgawki familijnej ze specjalnymi oponami po zjeżdżalnię turbo, na której można rozwinąć prędkość nawet do 70 kilometrów na godzinę.

PROGRAM WYCIECZKI :

1 dzień: - 8:00 wyjazd z Szczecina, - około 10:30 przyjazd do Tropical Islands (Krausnick, Niemcy), - pobyt w Tropical Islands, - między 20,00-20,30 zbiórka i wyjazd z Tropical Islands - około 23:30 przyjazd do Szczecina.

ŚWIADCZENIA :

przejazd autokarem lub busem ubezpieczenie NNW i KL, opieka pilota, podatek VAT.

UWAGI:

Cena nie zawiera biletu wstępu (ok. 25euro)- aktualne cenniki na stronie: www.tropical-islands.de

dokonaj rezerwacji telefonicznej…
wybierz termin / zapisz się