Ładowanie Wydarzenia
  • To event minęło.

1. PROMOCJA "FIRST MINUTE"

• Zapisz się 2 miesiące przed planowaną datą wyjazdu i uzyskaj 20% RABATU, • Zapisz się 1 miesiąc przed planowaną datą wyjazdu i uzyskaj 10 % RABATU Uwagi: aby skorzystać z promocji "FIRST MINUTE" należy wpłacić całą kwotę w dniu zgłoszenia udziału w wycieczce. PROMOCJA TRWA DO 30.05.2017

2. PROMOCJA "DLA CIEBIE"

(ważne do wyczerpania miejsc z puli promocyjnej, z każdego terminu) • 99 zł - dzieci do 12 roku życia (ograniczona liczba miejsc) • 169 zł - osób powyżej 12 roku życia (ograniczona liczba miejsc) • 189 zł – cena katalogowa (po wyczerpaniu miejsc z puli promocyjnej). • 200 zł - cena katalogowa w terminach 14.10 oraz 21.10.2017 wyjazd na Halloween

3. "5 za 5" - dla uczniów i studentów

Pokaż nam swoje piątki na świadectwie, a my obniżymy dla Ciebie cenę wycieczki! Każda piątka (ocena bardzo dobry) to pięć zika mniej za wycieczkę !!!

4. DUŻE rabaty dla grup zorganizowanych!! ZAPYTAJ! 🙂

• Zostań menadżerem grupy, a mając: - 20 osób, otrzymasz dla siebie bezpłatny przejazd! - 30 osób, otrzymasz dla siebie bezpłatny przejazd i bilet wstępu! • Czym więcej osób tym większy rabat 🙂 Przyjdź i zapytaj o swój rabat! UWAGA: Warunkiem skorzystania z cen promocyjnych jest: 1. Polubienie fanpaga NAMAXA TOUR na FB - najpóźniej w dniu podpisania umowy w biurze 2. Dokonanie płatności pełnej kwoty w dniu zgłoszenia udziału w wycieczce 3. Promocje nie łączą się ze sobą. 4. Podane zniżki procentowe mają zastosowanie od ceny katalogowej Heide Park – największe wesołe miasteczko Północnych Niemiec! Spośród ponad 50 atrakcji, każdy znajdzie cos właśnie dla siebie. Dla żądnych adrenaliny, polecamy wpisany do księgi rekordów Guinessa Rollercoaster Colossos, który spadając pod kątem 67 stopni, rozpędza się do prędko??ci 120km/h. Nie można przejść obojętnie obok kolejki górskiej Desert Race, która w 2,4 s rozpędza się do prędkosci 120 km/h. Sprawdź jak mocne masz sznurówki na wieży Scream - wysokość spadania to aż 71 metrów!!! Heide Park to także miejsca dla najmłodszych, gdzie znajdziecie wiele atrakcji dostosowanych do każdego wieku. Mechaniczne huśtawki, tratwy wodne, zwariowane karuzele, to coś, co dzieciaki lubią najbardziej. Trochę tchu złapiesz na jednym z licznym przedstawień takich jak m.in. Piraci z Port Royale, Przedstawienie Hello Spencer Punch and Judy Show, "Gniew Majów" oraz "Madagascar Live Show" podczas którego staniesz oko w oko z Królem Julianem i Pingwinami z Madgaskaru. Halloween Night Tego dnia Heide Park zmienia się w krainę rodem z koszmaru. Całe miasteczko przyozdobione jest przerażającymi strachami, włochatymi nietoperzami i złowieszczymi dyniami. Zarówno, obsługa jak i odwiedzający, przebierają się w stroje nawiązujące do znanych postaci z horrorów. Głównym atutem wyjazdu w tym okresie jest fakt, że Heide Park w tych dniach czynny jest aż do godz. 21:00. To jedyna w roku możliwość, aby szaleć na atrakcjach przy nocnym oświetleniu. Dodatkowo udostępnione do zwiedzania będą Domy Strachu (ze względu na wysoki poziom przerażenia, miejsca te mogą być odwiedzane tylko przez osoby o mocnych nerwach). Mile widziane przebranie halloween’owe.

NOWOść 2016

Nowy świąt tematyczny w Heide Parku nawiązujący do filmu animowanego "Jak wytresować smoka II" . Cztery niesamowite atrakcje pełne ognia, prędkości i skrzydlatych drapieżców czekają na Ciebie...żywią się Twoim krzykiem i strachem ! Gotowi na nową przygodę ?

NOWOsć 2014

LOT DEMONÓW - nowa atrakcja, której budowa kosztowała 15 mln € . Niesamowity Wing Coaster, który pędzi ponad 100 km/h jest rozrywką dla prawdziwych koneserów.

NOWOsc 2012

Tuż przy wejsciu do Krake, powstała zupełnie nowa atrakcja Heide Parku. Macie niepowtarzalną okazję sprawdzić czym jest prawdziwy strach. Zmierz się ze swoim lękiem i pokonaj tajemniczy, ponury labirynt luster. Czy jestes w stanie wydostać się z ciemnych pomieszczeń i jeszcze kiedys ujrzeć słońce??? Straszliwe, żywe, postaci kryją się w otchłaniach ciemnosci, czyhając na twoją niepokorną duszę.

NOWOsć 2011

Olbrzymi Dive Coaster KRAKE – którego koszty budowy wycenia się na 12 milionów euro !!! Wagonik wypełniony przerażonymi ludźmi, spada z wysokości 16 piętra, wprost do paszczy straszliwego potwora „Krejka” - max prędkość 103km/h - kąt nachylenia a?? 87' !!! "...to co ujrzałam siedząc na wierzchołku rampy, przerosło moje najsmielsze obawy... trasa biegnąca pionowo w dół i olbrzymia wysokosci...potem trzask hamulców i lecimy ! Krzyczałam tak głosno, jak nigdy w życiu - zawsze chciałam przeżyć coć takiego...." - Patrycja, lat 26.

NOWOsc 2010

„ToPiLauLa" - piracka bitwa wodna !!! Skompletuj swoją załogę, naładuj wodne działka i przejdź do ataku !!! Strzelaj w ukryte cele i przyczajonych za burtą kolegów!!! Zabawa na całego zwłaszcza w upalne dni!

TOP 7 najszybszych atrakcji:

• Colossos - 120 km/h • Krake - 103 km/h • Scream - 101 km/h • Desert Race - 100 km/h • Limit - 80 km/h • Big Loop- 63 km/h • Schweizer Bobbahn - 53 km/h

Inne ciekawe atrakcje w Heide Parku:

Grottenblitz, Indy-Blitz, Mountain Rafting, Wildwasserbahn I, ToPiLauLa Schlacht, Aqua Spin, Bounty, Break Dance, Dampfkarussell, El Sol, Floßfahrt, Gokartbahn, Käpt'ns Törn, Heide-Park Express, Huragan, Kanalfahrt, Koggenfahrt, Lady Moon, La Ola, Magic, Märchenfahrt, Monorail, Monza, Nostalgiekarussell, Oldtimer, Panorama-Turm, Panoramabahn, Okti, Roter Baron, Screamie, Seepferdchenbucht, Western-Riesenrad, Wichtelhausenbahn.

» PROGRAM WYCIECZKI :

1 dzień: - 02:30 wyjazd z Szczecina,(godz. 04,00 - wyjazd na Halloween) - przyjazd do Heide Park (Soltau, Niemcy), - pobyt w parku rozrywki Heide Park, - 18:15 wyjazd z Heide Park i powrót do Szczecina, (ok. 21,00 - w term, na Halloween 2 dzień: - około 01:00 przyjazd do Szczecina. (ok. 04,00 w term. na Halloween)

» ŚWIADCZENIA :

• przejazd autokarem (WC, klimatyzacja, DVD, barek, • podatek VAT, » UWAGI : dodatkowo, obowiązkowo płatne w autokarze: * dorośli: 27 €, * dzieci i młodzież: 23 €, * dzieci do wieku 4 lat: 2 €. Płatność obejmuje: koszt biletu wstępu, obsługi pilota, ubezpieczenia NNW, KL UWAGA: W związku z sugestiami naszych klientów, wprowadzamy innowację w postaci: "Pierwszeństwa wejścia do autokaru". Koszt takiej opcji to 20zł/os. więcej informacji w biurze.

dokonaj rezerwacji telefonicznej…
wybierz termin / zapisz się