biuro@namaxatour.pl | (091) 48 98 135 | ul. Bł. Królowej Jadwigi 1 (wejście od ul. Ściegiennego), 70-300 Szczecin NIP 8512734838

LEGOLAND

Program  zwiedzania:
Dzień

1. O godzinie 23:50 odjazd autokaru. Przejazd nocny przez Niemcy do Bilund w Danii. Planowany czas przejazdu ok. 9 godzin.

2. Po przyjeździe do Danii postój na poraną toaletę. Przejazd do Legolandu. Planowany przyjazd do Parku Rozrywki LEGOLAND około godziny 10,00.

Legoland prawie w całości zbudowany jest z klockow Lego. Park Rozrywki "Legoland" podzielony jest na 9 tematycznych krain: Imagination Zone, Duplo-Land, Mini-Land, Pirate-Land, Legoredo Town, Adventure Land, Lego City, Viking-Land, Knights Kingdom. W Mini-Landzie z milionów klocków Lego zbudowane są najsłynniejsze budowle architektoniczne świata: Wieża Eiffla, Statua Wolności oraz wspaniałe lotnisko z samolotami podchodzącymi do lądowania i wiele innych architektonicznych atrakcji przeniesiono w świat małych klocków Lego. 
Legoland to również: "diabelski młyn", urocza kolejka wokół parku, łodzie spacerowe, wieża widokowa, wodne zjeżdżalnie. Dużą atrakcję stanowi oceanarium i kino 4D. W wielu miejscach jest możliwość zabawy klockami Lego, budowania swojej wizji otaczającego świata. Wyjazd z "Legolandu" o godzinie 20:15. Przejazd do Polski.

3. Planowany powrót około godziny 4:30.

Planowany czas przejazdu miejsca i czas trwania postojów. Planowany czas przejazdu podany jest w części; Program Zwiedzania. Postój planowany jest co dwie, dwie i pół godziny. Postój trwa ok. 20 minut. Miejsca postojów, to duże parkingi przy trasie przejazdu. Na parkingach można skorzystać z toalet i restauracji. Toalety na parkingach są toaletami płatnymi.

Świadczenia w ramach ceny:

a transport autokarowy, autokar wyposażony w wygodne uchylne fotele, barek, sprzęt audio-wideo, klimatyzację, sprzęt nagłaśniający;
b obsługa dwóch kierowców, pilot;
c realizacja programu zwiedzania;
d ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) i od kosztów leczenia za granicą (KL), na zasadach ogólnych towarzystwa ubezpieczeniowego.

Świadczenia dodatkowo płatne:

Za dodatkową opłatą:

1. Bilet wstępu do Legolandu - 198,00 PLN;

3. Wszelkie opłaty nie wymienione w cześci " Świadczenia w ramach ceny".

Zapisz się przez internet Zadzwoń, Twoja wycieczka w 30 minut!

91 4898135 lub 888526526