biuro@namaxatour.pl | (091) 48 98 135 | ul. Bł. Królowej Jadwigi 1 (wejście od ul. Ściegiennego), 70-300 Szczecin NIP 8512734838

Eko Edukacja - odkryj tajemnice świata

Interaktywne warsztaty oraz zajęcia terenowe w Transgranicznym Ośrodku Edukacji Ekologicznej są przeznaczone dla dzieci i młodzieży z przedszkoli, a także ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Zajęcia są dostosowane do programu dydaktycznego na każdym szczeblu edukacji. Zapraszamy uczniów wraz z nauczycielami na wspólne odkrywanie tajemnic świata przyrody.

Zapraszamy na wystawy w różnych dziedzinach przyrodniczych. Uczestnicy mają możliwość korzystania z sal laboratoryjnych, w których mogą przeprowadzać doświadczenia, prowadzić obserwacje w terenie czy zwiedzać interaktywne ekspozycje. Zabawcie się z nami i zdobądźcie przy tym nową wiedzę.

Program

Przejazd autokarem do TOEE. Udział w wybranych zajęciach. Ognisko z pieczeniem kiełbasek. Powrót do szkoły. Godziny wycieczki do ustalenia.

Uwagi / Dodatkowe informacje:

dodatkowo płatne: zajęcia warsztatowe 5zł/os, wycieczka rowerowa 3zł, nordic walking, możliwość organizacji ogniska 2zł/os. kiełbaski i pieczywo we własnym zakresie.

Świadczenia

- Transport autokarem - Opieka pilota - Ubezpieczenie NW - Podatek VAT

Zapisz się przez internet Zadzwoń, Twoja wycieczka w 30 minut!

91 4898135 lub 888526526