biuro@namaxatour.pl | (091) 48 98 135 | ul. Bł. Królowej Jadwigi 1 (wejście od ul. Ściegiennego), 70-300 Szczecin NIP 8512734838

Hobbit, czyli tam i z powrotem

Najprawdopodobniej Hobbici są spokrewnieni z ludźmi. Dokładne pochodzenie nie jest znane, ale na początku Trzeciej Ery mieszkali w pobliżu górnego biegu Anduiny. W czasach Hobbita i Władcy Pierścieni większość hobbitów mieszkało w Shire lub w okolicach miasteczka Bree … ale teraz zamieszkują wioskę w okolicach Koszalina :) ! Odwiedźmy ich póki nie wyruszą na kolejną, niesamowitą przygodę !!! Zapraszamy na wycieczkę do wioski hobbitów, gdzie czeka was dzień pełen emocji, niespodzianek, śmiechu i ruchu.  

Program

wyjazd ok 07.30. Przejazd do woski Hobbitów W programie: Gra plenerowa pt. "Hobbit czyli tam i z powrotem" - uczestnicy gry wyruszają na niebezpieczną, ale zjawiskową wyprawę, na której napotykają na swojej drodze tajemnicze postaci z twórczości Tolkiena. Jest to tajemnicza wyprawa śladami bohatera Bilbo Bagginsa oraz możliwość odwiedzenia kuźni krasnoludów Palantiru czyli poznanie świata śródziemia oraz zagrania w hobbickie gry i zabawy. Istnieje możliwość organizacji ogniska. Po zakończeniu zabawy powrót do szkoły.

Uwagi / Dodatkowe informacje:

cena: od 55 zł/os. + opłaty za program 20zł/os

Świadczenia

- Transport autokarem - Opieka pilota - bezpłatny udział opiekunów - Ubezpieczenie NW - Podatek VAT

Zapisz się przez internet Zadzwoń, Twoja wycieczka w 30 minut!

91 4898135 lub 888526526