biuro@namaxatour.pl | (091) 48 98 135 | ul. Bł. Królowej Jadwigi 1 (wejście od ul. Ściegiennego), 70-300 Szczecin NIP 8512734838

Kołobrzeg +Dziki Zachód + Wioska Piratów

W Kołobrzegu oprócz zwiedzania pięknego miasta i Muzeum Oręża Polskiego można dać się porwać w niesamowitą przygodę. Razem z piratami wybierz się w niesamowitą podróż, gry i zabawy prowadzone w XIX wiecznym forcie, które nawiązują do tradycji morskich czyli ogromnych żaglowców i niesamowitych piratów przeniosą was do świata kapitana haka. Jeśli nie macie ochoty zabawić się w piratów proponujemy istnie szaloną wyprawę na dziki zachód gdzie w westernowym miasteczku czeka na Was spora ilość atrakcji, możecie odwiedzić mini zoo czy park rozrywki oraz jak prawdziwi kowboje pojeździć konno.

Program

Zwiedzanie Kołobrzegu wraz z Muzeum Oręża Polskiego. Zabawa w Parku Rozrywki w stylu Dziki Zachód lub Wioska Indiańska. Każdą grupą opiekuje się przewodnik, który oprowadza po wiosce i udostępnia następujące atrakcje: - karuzela kowbojska – zwiedzanie mini-zoo, miasteczka, wioski indiańskiej - strzelanie z łuku - przejażdżka na koniu (najmłodsi na kucyku Luku) - przejażdżka bryczką - bizon do wspinania - autodrom – ścianka wspinaczkowa – kule wodne – dojenie kozy – labirynt Szoszonów – huśtający korzeń – mechaniczny byk rodeo – indiańskie narty – nauka tańca country i indiańskiego – konkursy z nagrodami – pokazy artystyczne - pokaz Trick Ridingu – Napad na Bank – pokazy artystyczne – beczka śmiechu (nowość 2015) – rower na linie (nowość 2015) – makieta dzikiego zachodu (nowość 2015) – beczkowóz (nowość 2015) – jazda autem terenowym (nowość 2015) od 2016 roku – NOWE ATRAKCJE! Ze wszystkich atrakcji można korzystać do woli !!!

Uwagi / Dodatkowe informacje:

cena: od 54 zł/os. + opłaty za bilety wstępu ok. 38zł/os

Świadczenia

- Transport autokarem - Opieka pilota - Ubezpieczenie NNW - bezpłatny udział opiekunów - Podatek VAT

Zapisz się przez internet Zadzwoń, Twoja wycieczka w 30 minut!

91 4898135 lub 888526526