biuro@namaxatour.pl | (091) 48 98 135 | ul. Bł. Królowej Jadwigi 1 (wejście od ul. Ściegiennego), 70-300 Szczecin NIP 8512734838

.Heide Park.

Zamawiasz wycieczkę dla grupy lub szkoły ? Skontaktuj się z biurem tel. 914898135

Park Rozrywki Heide Park

największe wesołe miasteczko Północnych Niemiec! Spośród ponad 50 atrakcji, każdy znajdzie cos właśnie dla siebie. Dla żądnych adrenaliny, polecamy wpisany do księgi rekordów Guinessa Rollercoaster Colossos, który spadając pod kątem 67 stopni, rozpędza się do prędkości 120km/h. Nie można przejść obojętnie obok kolejki górskiej Desert Race, która w 2,4 s rozpędza się do prędkości 120 km/h. Sprawdź jak mocne masz sznurówki na wieży Scream – wysokość spadania to aż 71m !
Heide Park to także miejsca dla najmłodszych, gdzie znajdziecie wiele atrakcji dostosowanych do każdego wieku. Mechaniczne huśtawki, tratwy wodne, zwariowane karuzele, to coś, co dzieciaki lubią najbardziej. Trochę tchu złapiesz na jednym z licznym przedstawień takich jak m.in. Piraci z Port Royale, Przedstawienie Hello Spencer Punch and Judy Show, „Gniew Majów” oraz pokaz „Malowania Piaskiem

 

Sprawdź poniżej nasze promocje cenowe. Wycieczki do Heide Parku ze Szczecina – już od 99 zł !

Plan wyjazdu:

1 dzień: – 02:30 wyjazd z Szczecina,(godz. 04,00 – wyjazd na Halloween)
– przyjazd do Heide Park (Soltau, Niemcy),
– pobyt w parku rozrywki Heide Park,
– 18:15 wyjazd z Heide Park i powrót do Szczecina, (ok. 21,00 – w terminie na Halloween
2 dzień: – około 01:00 przyjazd do Szczecina. (ok. 04,00 w term. na Halloween)

ŚWIADCZENIA : przejazd autokarem, realizacja programu, podatek VAT,

UWAGI : dodatkowo, obowiązkowo płatne w autokarze:
Dorośli: 28€,  dzieci i młodzież: 25 €, * dzieci do wieku 3 lat: 4 €.
Płatność obejmuje: koszt biletu wstępu, obsługi pilota, ubezpieczenia NNW, KL

Warunkiem odbycia się wycieczki jest uzbieranie się, minimalnej liczby 30 uczestników. W przypadku nie uzbierania się grupy, wycieczka może zostać odwołana - najpóźniej 3 dni przed wyjazdem. Więcej info na ten temat w biurze.

UWAGA: W związku z sugestiami naszych klientów, wprowadzamy innowację w postaci: „Pierwszeństwa wejścia do autokaru”. Koszt takiej opcji to 20zł/os. więcej informacji w biurze.

CENA REGULARNA: 199 zł/os. bez promocji                                     Cena dla szkół i grup: skontaktuj się z biurem: tel 914898135

 1. PROMOCJA „DLA CIEBIE”

(ważne do wyczerpania miejsc z puli promocyjnej, z każdego terminu)

99 zł – dzieci do 12 roku życia (ograniczona liczba miejsc)

169 zł – osób powyżej 12 roku życia (ograniczona liczba miejsc)

199 zł – cena katalogowa (po wyczerpaniu miejsc z puli promocyjnej).

200 zł – cena katalogowa w terminie 10.10.2020  wyjazd specjalny na Halloween

 1. PROMOCJA „FIRST MINUTE”

Zapisz się 2 miesiące przed planowaną datą wyjazdu i uzyskaj 20% RABATU,

Zapisz się 1 miesiąc przed planowaną datą wyjazdu i uzyskaj 10 % RABATU

Uwagi:  aby skorzystać z promocji „FIRST MINUTE” należy wpłacić całą kwotę w dniu zgłoszenia udziału w wycieczce.  PROMOCJA TRWA DO 28.02.2019

 1. „5 za 5” – dla uczniów i studentów

Pokaż nam swoje piątki na świadectwie, a my obniżymy dla Ciebie cenę wycieczki!
Każda piątka (ocena bardzo dobry) to pięć zika mniej za wycieczkę !!! więcej info w biurze .

 1. DUŻE rabaty dla grup zorganizowanych!! ZAPYTAJ!
 • Zostań menadżerem grupy, a mając:
  – 20 osób, otrzymasz dla siebie bezpłatny przejazd!
  – 30 osób, otrzymasz dla siebie bezpłatny przejazd i bilet wstępu!
 • Czym więcej osób tym większy rabat  Przyjdź i zapytaj o swój rabat!

UWAGA: Warunkiem skorzystania z cen promocyjnych jest:

 1. Polubienie fanpaga NAMAXA TOUR na FB – najpóźniej w dniu podpisania umowy w biurze
 2. Dokonanie płatności pełnej kwoty  w dniu zgłoszenia udziału w wycieczce
 3. Promocje nie łączą się ze sobą.
 4. Podane zniżki procentowe mają zastosowanie od ceny katalogowej

NOWOŚĆ 2019 -

Wielką niespodzianką jest długo oczekiwane otwarcie, najszybszego drewnianego rollecoastera w Europie :) !!! O tak ! Powraca Colossos i to z siłą ognia. Nowa trasa, odświeżona infrastruktura i olbrzymi Drzewiec, który spróbuje spalić Twoją duszę !!!

NOWOŚĆ 2017 –

Łowcy Duchów - Ghost Busters 5D - siądź za starami kultowego Cadilaca razem ze swoimi nieustraszonymi kompanami i naparzaj plazmą. Heide Park potrzebuje Twojej pomocy... tylko Wy możecie rozprawić się z przerażającymi potworami. Wspaniała zabawa tylko dla śmiałków.

NOWOŚĆ 2016
Nowy świąt tematyczny w Heide Parku nawiązujący do filmu animowanego „Jak wytresować smoka II” . Cztery niesamowite atrakcje pełne ognia, prędkości i skrzydlatych drapieżców czekają na Ciebie…żywią się Twoim krzykiem i strachem ! Gotowi na nową przygodę ?

NOWOŚĆ 2014
LOT DEMONÓW – nowa atrakcja, której budowa kosztowała 15 mln € . Niesamowity Wing Coaster, który pędzi ponad 100 km/h jest rozrywką dla prawdziwych koneserów.

NOWOŚĆ 2012
Tuż przy wejściu do Krake, powstała zupełnie nowa atrakcja Heide Parku. Macie niepowtarzalną okazję sprawdzić czym jest prawdziwy strach. Zmierz się ze swoim lękiem i pokonaj tajemniczy, ponury labirynt luster. Czy jestes w stanie wydostać się z ciemnych pomieszczeń i jeszcze kiedyś ujrzeć słońce??? Straszliwe, żywe, postaci kryją się w otchłaniach ciemności, czyhając na twoją niepokorną duszę.

NOWOŚĆ 2011
Olbrzymi Dive Coaster KRAKE – którego koszty budowy wycenia się na 12 milionów euro !!!
Wagonik wypełniony przerażonymi ludźmi, spada z wysokości 16 piętra, wprost do paszczy straszliwego potwora „Krejka” – max prędkość 103km/h – kąt nachylenia a?? 87′ !!!  „…to co ujrzałam siedząc na wierzchołku rampy, przerosło moje najśmielsze obawy… trasa biegnąca pionowo w dół i olbrzymia wysokości…potem trzask hamulców i lecimy ! Krzyczałam tak głośno, jak nigdy w życiu – zawsze chciałam przeżyć coś takiego….” – Patrycja, lat 26.

NOWOŚĆ 2010
„ToPiLauLa” – piracka bitwa wodna !!! Skompletuj swoją załogę, naładuj wodne działka i przejdź do ataku !!! Strzelaj w ukryte cele i przyczajonych za burtą kolegów!!! Zabawa na całego zwłaszcza w upalne dni!

TOP 7 najszybszych atrakcji:

 • Colossos – 120 km/h
 • Krake – 103 km/h
 • Scream – 101 km/h
 • Desert Race – 100 km/h
 • Limit – 80 km/h
 • Big Loop- 63 km/h
 • Schweizer Bobbahn – 53 km/h

Inne ciekawe atrakcje w Heide Parku: Grottenblitz, Indy-Blitz, Mountain Rafting, Wildwasserbahn I, ToPiLauLa Schlacht, Aqua Spin, Bounty, Break Dance, Dampfkarussell, El Sol, Floßfahrt, Gokartbahn, Käpt’ns Törn, Heide-Park Express, Huragan, Kanalfahrt, Koggenfahrt, Lady Moon, La Ola, Magic, Märchenfahrt, Monorail, Monza, Nostalgiekarussell, Oldtimer, Panorama-Turm, Panoramabahn, Okti, Roter Baron, Screamie, Seepferdchenbucht, Western-Riesenrad, Wichtelhausenbahn.