biuro@namaxatour.pl | (091) 48 98 135 | ul. Bł. Królowej Jadwigi 1 (wejście od ul. Ściegiennego), 70-300 Szczecin NIP 8512734838

Partnerzy

Przykładamy wysoką wagę do jakości obsługi naszych Klientów, dlatego dbamy o wysoki standard usług świadczonych przez naszych Partnerów. Jeżeli jesteś zainteresowany nawiązaniem z nami współpracy handlowej i/lub serwisowej oraz chciałbyś otrzymać bardziej szczegółowe informacje na ten temat, prosimy o wypełnienie formularza na tej stronie.

 

      Autokary Pomerania

 

 

Autokary Pomerania (dawniej Centrum Turystyki Pomerania Jabe Travel) to owoc pracy profesjonalistów zajmujących się od lat 90 organizacją turystyki i przewozów autokarowych. Od zawsze zajmowaliśmy się turystyką dla polskich i zagranicznych osób prywatnych, organizacji, instytucji i firm turystycznych. Od roku 2002 jesteśmy przewoźnikiem autokarowym - nasza firma uzyskała wpis do rejestru koncesjonowanych przewoźników międzynarodowych. Nasze usługi charakteryzują się dobrymi cenami i wysokim standardem. Naszym celem było zawsze zapewnienie Magii Podróży jak najszerszemu kręgowi odbiorców. 

Dziś możemy pochwalić się wieloma sukcesami. Od wielu lat udaje nam się być w gronie najlepszych. Jesteśmy dobrym przykładem na to, że warto działać uczciwie, systematycznie dążąc do rozbudowy własnej marki. Nasi pracownicy to mili, uśmiechnięci ludzie, którzy umożliwią Państwu przeżycie kilku wspaniałych chwil. Bezpieczeństwo, nastrój, wygoda i przede wszystkim zadowolenie naszych klientów - to nasza dewiza.

WEJDZ NA STRONĘ :
http://www.pomerania-travel.pl